O nás

A.D.P. - kde je účtovníctvo aj hobby

Spoľahlivý partner viac ako 14 rokov

Sme účtovná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na komplexné vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, poskytovanie ekonomického a právneho poradenstva a zabezpečovanie administratívnej podpory. Pomáhame spoločnostiam sústrediť sa na ich predmet podnikania bez zaťažovania sa sledovania neustálych legislatívnych zmien a termínov. Kvalitu a profesionalitu poskytovania našich služieb zastrešuje náš stabilný účtovný tím. Ich odborný rast je zabezpečovaný pravidelnými školeniami, návštevami daňového poradcu a neustálym sledovaním legislatívnych zmien, aby boli pripravení kvalitne a zodpovedne poskytovať účtovné služby s dôrazom na individuálne potreby klienta.

Zoznámte sa s nami

Naším klientom prinášame bezstarostnosť v účtovníctve.  Za vyše 14 rokov sme  vybudovali obrovskú dôveru s našimi klientmi. Účtovníci sú stabilní, nestriedajú sa a preto vieme pridať hodnotu individuálneho prístupu. Prečítajte si skutočné referencie. Sme proklienstky  orientovaní a preto máme nadštandardné vzťahy s našimi klientmi.

Peter Raus ADP accounting

Peter Raus

Riaditeľ

Email: raus@adpacc.sk
Tel: +421 903 227 726

Účtovníctvu sa venuje viac ako 20 rokov. Väčšinu svojho pracovného času venuje stretnutiam s klientmi, takže nikto z nás nikdy nevie,  kedy je a kedy nie je v práci. Jeho analytické myslenie a manažérske zručnosti dokážu nájsť riešenie v akejkoľvek situácií. Spokojnosť klientov a zamestnancov sú pre neho na prvom mieste.

ingrid_pokopcova2

Ingrid

Office Manager

Email: office@adpacc.sk
Tel: +421 911 227 720

Pozitívna nálada a úsmev na perách sú jej samozrejmosťou. Stará sa o nás, klientov a celý office má pod palcom. V dokladoch má vždy jasno, telefón zapnutý , e-mailovú schránku skontrolovanú. Ľavou zadnou napíše akúkoľvek zmluvu, aby naše kreatívne nápady mali hlavu aj pätu. Od pracovného sveta uteká najradšej si zabehať so psom.

ADP accounting Fogacova Erika

Erika – Hlavná účtovníčka

Erika je jedna z našich najstálejších účtovníčok, ťahá to s nami už vyše 10 rokov. Za Eriku hovorí množstvo odoslaných daňových priznaní a spokojných klientov. S Erikou je vždy zábava a pečie tie najlepšie koláče.

ADP accounting Srnkova Eva

Eva – Hlavná účtovníčka 

Evka má účtovníctvo jednoducho v krvi. Je to precízna detailistka, ktorá má termíny v malíčku. Evka, ktorá je na pohľad krehké žieňa miluje crossfit a nikdy nepohrdne dobrým jedlom a koláčikom.

ADP accounting Potmakova Simona

Simona – Hlavná účtovníčka

Simona nie je obyčajná hlavná účtovníčka. Dokáže sa sústrediť na niekoľko vecí na raz, riadi junior účtovníkov, účtuje a popri tom vypije aj kávu. Junior účtovníkov berie ako svoje deti, ktoré chce do života pripraviť čo najlepšie. Do práce chodí zásadne na bicykli. Keď si potrebuje oddýchnuť od analytického myslenia, hlavu si najradšej vyvetrá na horách.

ADP accounting Hatvaniova Katarina

Katarína – Mzdová účtovníčka

Katka sa s láskou stará o nás a zamestnancov našich klientov. Umenie komunikácie s klientom, personalistiky či organizácie práce, to je len niekoľko z jej zručností. Katka začínala ako účtovníčka, ale presedlala na personalistiku, kde sa úplne našla. Katka sa najradšej od každodenných povinností ventiluje vo fitku, ale nepohrdne ani adrenalínovým zážitkom.

ADP accounting Kozmonova Tatjana

Tatjana – Mzdová účtovníčka

Dlhoročné skúsenosti z personalistiky a miezd  ju právom zaraďujú medzi  profesionálov. Ovláda zákony, paragrafy, pracovné zmluvy píše so zavretými očami. Na každú otázku v tejto oblasti  pozná odpoveď.  Každá nová novela v oblasti zákonov je pre ňu výzva,  ktorú musí zdolať.

ADP Accounting Simona Hupkova

Simona – Účtovníčka

Simča je účtovníčkou srdcom aj dušou. Účtovanie má zvládnuté na jednotku. Je večne pozitívne naladená a ochotná sa učiť nové veci od hlavných účtovníčok. Začínala ako junior účtovníčka a dnes je plnohodnotnou súčasťou nášho tímu.

ADP accounting Riska Martin

Martin – Účtovník

Martin je ostrieľaný účtovník. Do práce chodí zásadne neskôr. Martin zapasoval do nášho ženského účtovného tímu okamžite. Je obdivuhodne talentovaný. Exceluje v Exceli. Niekedy máme ten pocit, že ho sám tvoril. Vo voľnom čase nepohrdne kvalitným rumom, hrou na klavír alebo dobrým sci-fi filmom.

ADP accounting Sturmova Adriana

Adriana – Junior Účtovníčka

Aďa je náš najmladší člen tímu. Je to drobné, no energetické žieňa, ktoré nás svojou šikovnosťou presvedčila, že má u nás plnohodnotné miesto. Pomáhame sa jej vyprofilovať na pozíciu účtovníčky. Okrem iného miluje kone a dobré filmy.

.

ADP accounting Kapustova Tatiana

Tatiana – Účtovníčka

Tánička je človek, ktorý za každých okolností doťahuje veci do konca. Je to ostrieľaná účtovníčka, ktorá má riešenie vždy pohotovo poruke. Niet divu, účtovníctvu sa venuje od svojich študentských čias. Tánička zásobuje našu kanceláriu tými najlepšími, najzdravšími, nepečenými dezertami. Okrem iného vieme, že dobre hrá tenis, cvičí jogu a chodí venčiť svojho psa.

Naše ctené referencie