O nás

A.D.P. - kde je účtovníctvo aj hobby

Spoľahlivý partner viac ako 14 rokov

Sme účtovná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na komplexné vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, poskytovanie ekonomického a právneho poradenstva a zabezpečovanie administratívnej podpory. Pomáhame spoločnostiam sústrediť sa na ich predmet podnikania bez zaťažovania sa sledovania neustálych legislatívnych zmien a termínov. Kvalitu a profesionalitu poskytovania našich služieb zastrešuje náš stabilný účtovný tím. Ich odborný rast je zabezpečovaný pravidelnými školeniami, návštevami daňového poradcu a neustálym sledovaním legislatívnych zmien, aby boli pripravení kvalitne a zodpovedne poskytovať účtovné služby s dôrazom na individuálne potreby klienta.

Zoznámte sa s nami

Naším klientom prinášame bezstarostnosť v účtovníctve.  Za vyše 14 rokov sme  vybudovali obrovskú dôveru s našimi klientmi. Účtovníci sú stabilní, nestriedajú sa a preto vieme pridať hodnotu individuálneho prístupu. Prečítajte si skutočné referencie. Sme proklienstky  orientovaní a preto máme nadštandardné vzťahy s našimi klientmi.

Peter Raus

Riaditeľ

Email: raus@adpacc.sk
Tel: +421 903 227 726

Účtovníctvu sa venuje viac ako 20 rokov. Väčšinu svojho pracovného času venuje stretnutiam s klientmi, takže nikto z nás nikdy nevie,  kedy je a kedy nie je v práci. Jeho analytické myslenie a manažérske zručnosti dokážu nájsť riešenie v akejkoľvek situácií. Spokojnosť klientov a zamestnancov sú pre neho na prvom mieste.

Ingrid

Office Manager

Email: office@adpacc.sk
Tel: +421 911 227 720

Pozitívna nálada a úsmev na perách sú jej samozrejmosťou. Stará sa o nás, klientov a celý office má pod palcom. V dokladoch má vždy jasno, telefón zapnutý , e-mailovú schránku skontrolovanú. Ľavou zadnou napíše akúkoľvek zmluvu, aby naše kreatívne nápady mali hlavu aj pätu. Od pracovného sveta uteká najradšej si zabehať so psom.

Erika – Hlavná účtovníčka

Erika je jedna z našich najstálejších účtovníčok, ťahá to s nami už vyše 10 rokov. Za Eriku hovorí množstvo odoslaných daňových priznaní a spokojných klientov. S Erikou je vždy zábava a pečie tie najlepšie koláče.

Simona – Hlavná účtovníčka

Simona nie je obyčajná hlavná účtovníčka. Dokáže sa sústrediť na niekoľko vecí na raz, riadi junior účtovníkov, účtuje a popri tom vypije aj kávu. Junior účtovníkov berie ako svoje deti, ktoré chce do života pripraviť čo najlepšie. Do práce chodí zásadne na bicykli. Keď si potrebuje oddýchnuť od analytického myslenia, hlavu si najradšej vyvetrá na horách.

Katarína – Hlavná mzdová účtovníčka

Katka sa s láskou stará o nás a zamestnancov našich klientov. Umenie komunikácie s klientom, personalistiky či organizácie práce, to je len niekoľko z jej zručností. Katka začínala ako účtovníčka, ale presedlala na personalistiku, kde sa úplne našla. Katka sa najradšej od každodenných povinností ventiluje vo fitku, ale nepohrdne ani adrenalínovým zážitkom.

Katka – Mzdová účtovníčka

Katka k nám prišla posilniť naše mzdové oddelenie. Dlhoročné skúsenosti z personalistiky a miezd ju právom zaraďujú medzi profesionálov. Na každú otázku z tejto oblasti Vám rada odpovie. Ovlada zákony, paragrafy, pracovné zmluvy píše so zavretými očami. Každá nová novela v oblasti mzdových zákonov je pre ňu výzva, ktorú musí zdolať. Najradšej sa odreaguje na spinnigu a pri behaní.

Lenka – Účtovníčka

Lenka verí v efektivitu a kvalitne odvedenú prácu. Je veľmi šikovná, pracovitá a jej pozornému oku neujde ani ten najmenší detail. Účtovníctvu sa začala venovať po vysokej škole. Trpezlivosť  a svoje pozorné oko trénuje vo voľnom čase skladaním puzzle. Miluje ľudovú hudbu, ľudové tance a nepohrdne talianskou kuchyňou.

Mirka – Účtovníčka

Mirka zásobuje celú firmu dobrou náladou. Umenie efektívneho účtovania, komunikácie s klientmi, či organizovanie práce. To je len niekoľko z mnohých zručností, ktoré si osvojila u nás. Svoj záujem o účtovníctvo neustále rozvíja. Najradšej však má rada prechádzky a pobyt v prírode so svojou rodinou a dobré jedlo.

Viktória – Účtovníčka

Viki je spojenie kreatívneho a účtovného ducha.  Do nášho účtovného tímu zapasovala okamžite. Hravo zvláda nielen vedenie účtovníctva ale taktiež spracovanie miezd. Jej aktívna a energická osobnosť sa neodzrkadľuje iba v pracovnom nasadení, ale aj mimo office. Neustále sa musí niečomu venovať, najradšej zo všetkého si zacvičí alebo vyvetrá hlavu v prírode.

Simona – Účtovníčka

Simča je účtovníčkou srdcom aj dušou. Účtovanie má zvládnuté na jednotku. Je večne pozitívne naladená a ochotná sa učiť nové veci od hlavných účtovníčok. Začínala ako junior účtovníčka a dnes je plnohodnotnou súčasťou nášho tímu.

Tatiana – Účtovníčka

Tánička je človek, ktorý za každých okolností doťahuje veci do konca. Je to ostrieľaná účtovníčka, ktorá má riešenie vždy pohotovo poruke. Niet divu, účtovníctvu sa venuje od svojich študentských čias. Tánička zásobuje našu kanceláriu tými najlepšími, najzdravšími, nepečenými dezertami. Okrem iného vieme, že dobre hrá tenis, cvičí jogu a chodí venčiť svojho psa.

Peťo – Účtovník

Peťo posilnil naše mužské oddelenie. Prvé skúsenosti s účtovníctvom nadobudol počas školy už v menšej účtovnej spoločnosti, dnes sa u nás učí mnohým ďalším veciam. Okrem iného je jeho koníčkom cestovanie a športy, konkrétne hokej, cyklistika a turistika.

Tomáš – Junior účtovník

Tomáš je náš najmladší a najtichší člen tímu. Síce veľa nanahovorí, ale je veľmi priateľký a vždy rád pomôže. Účtovníctvu sa venuje od školských čias a stále sa posúva ďalej. Na odreagovanie využíva posilňovňu a hudbu.

Naše ctené referencie